Didim Tesisat – Didim Sıhhi Tesisat

Didim Tesisat - Didim Sıhhi Tesisat
Didim Tesisat - Didim Sıhhi Tesisat

Didim Tesisat – Didim Sıhhi Tesisat

Sık karşılan problemlerine ve bunlarla ilgili çözüm önerilerine Sıhhi Tesisat değinmeden önce kısaca sıhhi tesisatın tanımına ve standartlarına Didim Tesisat – Didim Sıhhi Tesisat değinelim.

Temiz suyun sağlıklı bir şekilde daire ve işyerlerine getirilmesi ile atık suların standartlara uygun bir biçimde bina dışındaki kanalizasyon tesisatına. Aktarılmasını sağlayan boru sistemi ve bununla ilgili tesisatların tamamına sıhhi tesisat adı verilir. Dolayısıyla didim sıhhi tesisat kavramı temiz su ve pis su tesisatlarının tamamını kapsar.

Sıhhi tesisat sistemi insan sağlığını doğrudan ilgilendirdiğinden, tüm sistemin bir bütün olarak belirli standartlara sahip olması gerekir. Kısaca bu standartları özetlemek gerekirse:

– Temiz suyun herhangi bir sıvı ile karışmadan daire ve işyerlerine ulaşması,

– Aygıtların sayısına göre suyun miktar ve basıncının ayarlanması,

– Pis sularını sürekli olarak, sağlığa zarar vermeyecek şekilde bina dışındaki kanalizasyon sistemine aktarılması,

– Tüm tesisattaki boruların kalite standartlarına uygun olarak seçilmesi ve döşenmesi, sistemin esnemelerde zarar görmemesi,

– Buna bağlı olarak pis su tesisatındaki koku ve böceklerin binaya geçmemesi. Didim Tesisat boruların hava, gaz ve suyu sızdırmaması, temel standartlar olarak söylenebilir.

Bu noktada problemleri, sıhhi tesisatın yapısından dolayı temiz. Didim Sıhhi Tesisat su tesisatı ve pis su tesisatı olarak ayırmamız yerinde Didim’de  en saglam iş yada teslimi yapan firma olacaktır.

Sağlıklı bir insanın koltuk altı sıcaklığı 36,5 C dir. Sağlıklı bir insanın çevresindeki bulunan havada 20 ile 22 C dir. Ayak taban yüzeylerinin ise 23-25 de Sıhhi tutulması en idealdir.

Yerden ısıtma ekonomik bir sistemdir. Yerden ısıtma ilk Tesisat  yatırımda diğer kaliteli ısıtma sistemlerden %20, işletme giderlerinde %50 tasarruflu sağlaması veya bakım giderlerinin çok az oluşundan dolayı daha ekonomiktir. Aynı zamanda konforlu ve çevre dostudur

Yerden Isıtma Sisteminde tavsiye dilen şap sonrası ama zemin döşeme Didim granittir. Birçok Evlerde Uygulanan Laminat Parke Tercihi Yerden ısıtma Sisteminde Kesinlikle Yanlış Bir Tercihtir.

5 yorum

  1. Didim 06 TESİSAT didimde gördüğüm verdiği tarihte ve saatte gelen tek firma oldu ustalık konusunda tecrübeli ve profosyonel bir şekilde işinin ehli bir usta ve tüm sorularımı güler yüzlü samimi bir şekilde cevapladı kendisinden ve ustalığından çok memnun kaldım evimin tek ustası 06 TESİSAT artık evimde ne yaptırmak istersem tek adres çok teşekkür ederim

  2. Didimde tavsiye edebileceğim profosyonel işinin ehli tek adres şu elektrik ve her konuda bilgi sahibi güvenilir kaliteli hizmet sağlayan tanıdığım tek usta 06 TESİSAT gerçekten bir numara

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*