Didim 06 tesisat Tek Numara Çok İş

Didim Banyo Gideri Açma
Didim Banyo Gideri Açma

Didim 06 tesisat Tek Numara Çok İş

Didim Kuşadası Akbük ile ilçesinde bulunan firmamız tesisat bakım onarım konusunda 30 yıllık tecrübesi ile müşterilerine profesyonel hizmetler sunmaktadır. Didim Sıhhi tesisat sektöründe kurumsal yapıya. Ama ulaşan 06 Tesisat, hizmet alanını genişleterek tek çatı altında toplamıştır.

Başlıca faaliyet alanlarımız olan; tıkanıklık açma (gider açma), petek temizliği, su kaçağı tespiti, kalorifer tesisatı, doğalgaz iç tesisat. Veya kombi tesisatı, şofben tesisatı, kat kaloriferi tesisatı, su tesisatı gibi tüm tesisat işleri, bakım ve onarımı % 100 garantili olarak Didim 06 Tek Numara Çok İş yapılmaktadır.

Firmamız tüm tesisat arızalarının tamir, bakım ve onarımını en iyi şekilde yapmaktadır. Didim ve çevresinde bulunan evler, toplu konutlar, iş yerleri için tesisatın yenilenmesi. Sonra korunması ve periyodik bakımları servis hizmeti vermektedir. Kalite, güven ve müşteri memnuniyeti çerçevesinde ama işlerini yürütmektedir.

4 yorum

  1. Didim tesisata çok teşekkür ederim evimin için ayrı ayrı ustalar girmesi gerekirken nuri bey bir çok işimizi tek başına yaptı ve cıktı gayet temiz işçilik yaptı her konudada yardımcı oluyor didim gibi bir yerde böyle usta bulmak gerçekten zor tavsiye ederim

  2. 06 tesisat didim size sonsuz teşekkür ediyorum . tüm Didim lilere sizi öneriyorum anında çözüm bulup ekibinizle tüm tesisat sıhhi tesisat bakım ve tadilat işlerinizden dolayı.

  3. Didimde tavsiye edebileceğim profosyonel işinin ehli tek adres şu elektrik ve her konuda bilgi sahibi güvenilir kaliteli hizmet sağlayan tanıdığım tek usta 06 TESİSAT gerçekten bir numara

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*